Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dvd player Sony akai dvd tv tuner MINI TELEVIZOR

1 499 МКД

1 999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA Вчера 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата

Polici i stalazi 0 МКД
скара на плин skarë me gaz gas grill 999 ЕУР
GEJMERSKI STOLICI GAMING CHAIR 100 ЕУР
PICKUP microphone violin contrabass guitar viola 3 900 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
NEW !
DVD CD PLAYER SONY DVP-SR 150 price 1.499 den,

NEW !
AKAI MINI TV RECEIVER PTV-765 DVD CD 7" PLAYER ,digital tuner TV price 3.599 den
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата
Retro telefonska govornica telephone box 399 ЕУР
HDD EXTERNAL DRIVE 500GB 1TB 2TB 1 600 МКД
Sadoper lavabo inox masi tables lavaman 220 ЕУР
MP3 Player Bluetooth AQUOS IT-HB02MP 1 999 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации