Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Graficka kartica

Се купува од: Jasmina Kocieva 01 авг. 01:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Kupuvam Graficka kartica DDR2 2X2GB ili 4x1GB za PC kompjuter.
Jasmina Kocieva
071244507
Leaflet
Кон почеток