Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на адаптери, тастатури, меморија и други додатоци за компјутери

Се што Ви е потребно за Вашиот компјутер, лаптоп или таблет ќе најдете на Пазар3! Продажба на компјутерска галантерија и додатоци: батерии, тастатури, глувчиња, веб камери, звучници, слушалки, микрофони, USB вентилатори и многу друго.

Денес 17:29 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Штип

GTX 1050ti

5 000 МКД

Денес 04:07 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

BENQ ZOWIE XL2546K

17 000 МКД

Вчера 22:55 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

ROG STRIX XG258Q

14 500 МКД

18 мај 08:47 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Тетово

Kompjuter

350 ЕУР

17 мај 13:42 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Велес

Lenovo laptop

2 500 МКД

16 мај 22:22 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Гостивар

gtx 980

7 000 МКД

16 мај 04:48 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Битола

GRAFICKA GIGABYTE GTX 1030 2GB DDR5

4 000 МКД

13 мај 14:19 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

Epson iglicest printer

250 ЕУР Намалена цена

12 мај 13:34 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Graficka

19 500 МКД

11 мај 18:54 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Tastatura Sharkoon Skiller

1 500 МКД

11 мај 17:57 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

DDR4 2400MHZ 2X4GB

1 000 МКД

09 мај 19:10 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Струга

Rtx 2060 Graficka

12 000 МКД

04 мај 19:19 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

2 lenovo lap topi

10 000 МКД

Понудата на компјутерска галантерија и додатоци за компјутери на Пазар3 е навистина голема. Во оваа категорија на Пазар3.мк се врши продажба на делови за компјутери и лаптопи, тастатури, звучници, адаптери, додатоци за гејмери како playstation joystick, разна мрежна опрема, па дури и принтери и скенери.Батерии за лаптоп


Заменски батерии за лаптопи Toshiba, Acer, Dell, HP, Lenovo, Asus, и други производители на преносни компјутери. Погледнете ги огласите на Пазар3 за продажба на батерии и адаптери за лаптопи, голем дел од огласувачите вршат испорака низ цела Македонија.РАМ Меморија за лаптоп


Се продава RAM меморија од различен капацитет. DDR2 рам меморија, Kingston RAM мемории, нови или половни мемории се огласуваат во категоријата "Делови за компјутери и додатоци".Продажба на принтери


Продажба на ласерски принтери, InkJet принтери, и мултифункционални принтери од брендовите HP, Epson, Xerox, Canon и други.


Освен печатари и скенери, се врши продажба и на тонери, кертриџи, хартија и друга дополнителна опрема.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации