Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Procesor Intel i3-2120

1 200 МКД

Се продава од: Dimitar 07 дек. 10:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam potpolno ispraven procesor Inter i3-2120 3.30GHZ LGA 1155
Dimitar
078508011
Leaflet
Кон почеток