Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Play Station 3

8 000 МКД

Се продава од: Milan 21 мај 10:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Playstation
Модел
PS3
Mnogu socuvan, malku koristen. So dve racki i 3 igri...
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации