Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Playstation - Огласи за продажба на playstation конзоли!

PS Vita , 19
PS1 , 11
PS2 , 105
PS3 , 843
PS4 , 1410
PS4 , 300
PS5 , 119
PSP , 27
VR , 5

Потребен Ви е playstation за играње на вашите омилени видео игри, или пак, нудите playstation за продажба веќе подолг период, но, не успеавте да постигнете одлични резултати во двете намери? Не грижете се, Пазар3 е вистинското место за Вас!


На нашиот сајт, ќе можете да пронајдете playstation, како и да ги продадете овие конзоли, без разлика дали се работи за ретро моделите како sony playstation 1, sony playstation 2, или пак, sony playstation 3, sony playstation 4 и најновиот - sony playstation 5 без воопшто да се мачите!Вчера 22:06 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Скопjе  ·  Бутел

PS3 super slim cipuvan so igri

5 000 МКД

17 апр. 10:43 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Thrustmaster T300 RS

200 ЕУР

16 апр. 11:07 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Центар

PS4 LAP TOP

18 000 МКД

16 апр. 10:53 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Сарај

Sony ps4 slim

13 000 МКД

16 апр. 06:55 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 МКД

13 апр. 10:27 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Playstation 4 ps4 so fc 24 + 25 igri

10 000 МКД

12 апр. 19:08 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Playstation 5 * SAMO AKTIVIRAN*

28 000 МКД

12 апр. 11:47 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Центар

PS4 Slim 500GB

12 000 МКД

11 апр. 05:02 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 МКД

08 апр. 20:28 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS1  ·  Скопjе  ·  Скопје

Playstation 1 dobro zacuvan

1 500 МКД

08 апр. 11:50 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup dzojstici i cipuvanje

7 000 МКД

05 апр. 13:56 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup cipuvanje i dzojstici

7 000 МКД

04 апр. 05:11 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Гостивар

Ps4 slim

150 ЕУР

04 апр. 05:11 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Чаир

Ps4 slim 1tb

13 000 МКД

03 апр. 13:00 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Гостивар

SE PRODAVA PS4 SLIM 500GB

200 ЕУР Намалена цена

02 апр. 18:40 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Скопје

SONY PS5 HITNO NOVO

500 ЕУР

02 апр. 07:22 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup cipuvanje i dzojstici

7 000 МКД

02 апр. 05:39 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Sony Playstation 4

1 800 МКД

29 мар. 11:45 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

PS4/PS3 Dzojstici Racki

1 800 МКД

27 мар. 20:38 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Тетово

PS4 IGRI

26 мар. 21:04 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ps4 So 6 igri

17 000 МКД Намалена цена

26 мар. 04:48 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava ps5 so 3 igri

23 000 МКД

26 мар. 04:47 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Струмица  ·  Босилово

PS4 VR i drugo

5 000 МКД Намалена цена

25 мар. 21:50 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Карпош

NEKORISTEN PS5 Slim Blu-Ray+Two DualsenseWirel.Cont

30 000 МКД

24 мар. 13:41 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Струмица  ·  Босилово

PS4 poveke vidovi

12 000 МКД

24 мар. 12:39 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se Prodavam PS4 so 2 controlleri + Pes2016

15 000 МКД

20 мар. 21:50 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PS4 chipuvan so dva kontroleri

16 000 МКД

19 мар. 17:35 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Кавадарци

Dualsense PS5 controller (joistik)

2 800 МКД

16 мар. 20:06 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Video Igri Originalni za Play Station 3

3 500 МКД Намалена цена

16 мар. 16:29 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Берово

PS4 Slim Version

13 000 МКД

14 мар. 15:42 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Карпош

PS4

14 000 МКД

14 мар. 02:49 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Play Station 4

14 000 МКД

Зошто playstation е синоним за одлична конзола за играње?


Богата понуда на видео игри - сопствениците на playstation ќе можат да ги уживаат бенефитите од оваа конзола, поради фактот што сите најактуелни имиња би можеле да бидат дел од вашиот гејминг арсенал.


Воедно, можноста за играње во виртуелна реалност е уште една причина плус поради која треба да се одлучите за купување на playstation!


Kвалитетен џојстик - како што еволуира playstation, така Sony се повеќе инвестира и вложува напори во подобрувањето на искуството кое што го нуди самиот контролер, се со цел да му овозможи на корисникот можност за потполно уживање при играње на видео игрите.


Голем дел од нив вклучуваат вибрации, а целокупниот дизајн ќе направи да имате стабилно држење и да не почувствувате замор дури иако сте играле повеќе часа.


Моќност - во зависност од моделот на кој playstation станува збор, едно е сигурно - брзината на процесирање на игрите, големата меморија која што ќе ви овозможи да ги инсталирате сите потребни игри се можеби и најголемата причина поради која playstation е толку популарна конзола за игри!Како Пазар3 може да Ви ја олесни продажбата на playstation?


Популарен сајт - имајќи го предвид фактот што Пазар3 е најпопуларниот огласувачки сајт во Македонија, тоа значи дека Вие ќе можете да пронајдете или продадете playstation, но, буквално и се останато - автомобили, електроника, живеалишта, возила, па се до препарати кои се потребни за сечиј дом и семејство!


Фантастична посетеност - благодарение на 70 000 дневната посетеност на нашиот сајт, вашите огласи нема никогаш да поминат незабележано, туку напротив, истите ќе допрат до широк спектар на луѓе од кои огромен дел би ве контактирале околу евентуалната купопродажба на сите оние playstation конзоли кои што ги нудите.


Во ова ќе можете да се уверите и самите, па затоа, не одолговлекувајте и објавете оглас за продажба на вашиот playstation - playstation 3, playstation 4 или playstation 5!


Огромна побарувачка - побарувачката за playstation конзоли за играње е поставена на навистина високо ниво на Пазар3, а тоа се одлични вести за продавачите, бидејќи никогаш нема да помине долго пред да го одбиете првиот контакт од страна на некои од заинтересираните купувачи!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации