Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SONY Playstation 4 PS4 6 IGRI

270 ЕУР

Се продава од: Ylli Gjochi 15 окт. 03:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Playstation
Модел
PS4
Playstation 4 500GB so 6 Igri i 1 kontroler. Celosno raboti
Ylli Gjochi
071480877


WhatsApp:
071480877
Кон почеток