Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 4 1 TB hard drive

400 ЕУР

Се продава од: Стојанче 19 апр. 16:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS4
Se prodava Playstation 4 so 1TB hard disk. Vo cenata spagaat:
dve digitalni igri - The last of Us i The Order: 1886, dve igri so cd: Fifa 2016 i NBA2K16
dva DualShock kontrolera

Garancija do 02.10.2016
Playstationot e isto kako nov, mnogu malce igran.
Za poveke informacii na telefon 071-310-700
Стојанче
071310700
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации