Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xbox One 1TB plus 2 Kontrolera i 6 Igri

220 ЕУР

Се продава од: Toshe Cecev 20 окт. 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Xbox
Модел
One
Prodavam Xbox One star 3 godini. Vo cenata spagjaat i 2 kontrolera koi celosno funkcioniraat (crniot treba po silno da se pritiska LB). Isto taka vo cenata spagjaat 6 igri:

GTA V
FALLOUT 4
FIFA 18
NBA 2K18
MX VS ATV
INJUSTICE 2

Kontaktirajte me ako ste zainteresirani, no cenata ne se spushta ponisko od dadenata ponuda.
Toshe Cecev
071927530
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации