Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 фев. 23:39
Линк
Станови  ·  Велес

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 18:36
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Велес

MERCEDES-BENZ E200 CDI 9G-TRONIC

35 000 МКД

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Велес

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 08:19 Куќи/Вили  ·  Велес

Се продава викенд куќа со базен уреден двор со фурна скара и

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 60
Денес 07:28 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Велес

Mercedes Benz E250-4matic-Avtomat

13 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Вчера 18:36
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Велес

MERCEDES-BENZ E200 CDI 9G-TRONIC

35 000 МКД

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:59 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Велес

SEAT IBIZA1.2TDI ST MOZE ZAMENA(MN OPREMA UVOZ HOLANDIJA)-12

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 18:19 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Велес

RENAULT MEGANE COUPE-GT-line-NAVI-2.0dci-160ks

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
18 мај 18:18 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Велес

HYUNDAI ix35 4x4 2.0crdi-INVENTIVE

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
17 мај 14:56 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

Citroen C4 1.6hdi-68kw-2015g-euro5

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
17 мај 13:42 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Велес

Lenovo laptop

2 500 МКД

17 мај 08:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Велес

BMW 120 D

78 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 08:26 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

FORD FIESTA 1.6TDCI econetic

54 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 08:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

12 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 08:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 7 VII 1.6TDI

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 08:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 6VI 2.0TDI

74 МКД

17 мај 08:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 6 VI 2.0TDI

69 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 16:08 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6hdi-SW-2008g-PANORAMA

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
16 мај 07:49 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Велес

MERCEDES E280cdi-AVTOMAT-BUKVALNO KAKO NOV

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
15 мај 15:51 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Велес

CITROEN C3 1,4 HDI 2014-MODIFICIRAN - AC Avto Alex Veles

5 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
15 мај 15:50 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Велес

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AKCIJA -AC Avto Alex Veles

4 690 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
15 мај 15:50 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Велес

FORD C MAX 2,0 TDCI TITANIUM 2015 - A.C.AVTO ALEX VELES

8 980 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
15 мај 15:49 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Велес

PEUGEOT 5008 1,6 HDI AUT. ALLURE-A.C. AVTOALEX

8 980 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
15 мај 14:44 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Велес

RENAULT CLIO 1.5dci-NAVI-90ks

6 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
15 мај 14:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Велес

OPEL MOKKA 1.7cdti- 2014g-COSMO-ODLICNA

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
15 мај 14:38 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Велес

RENAULT SCENIC 1.5dci 115ks BUSINESS 2018g LED NAVI

12 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
15 мај 09:42 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Велес

SEAT ALTEA XL 1.9TDI

55 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 09:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 1.9TDI

53 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 09:40 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Велес

MERCEDES ML350CDI 2012g

27 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 18:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес  ·  Градско

GOLF 4 TDI 1.9/90 GARAZIRAN ODLICNO SOCUVAN

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 13:34 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6hdi-2016g-88kw-NAVI

9 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
14 мај 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Велес

MEGANE-NAVI-1.5dci-GT-line-2013g-FACELIFT-AVTOMAT

7 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
14 мај 10:07 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Велес

MERCEDES BENZ

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
14 мај 09:44 Автомобили  ·  Lexus  ·  Друг модел  ·  Велес

LEXUS RX450H

37 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 15:03 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Велес

RENAULT MEGAN 1.5dci-NAVI-2020g-AVTOMAT

13 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
13 мај 14:51 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-3  ·  Велес

Mazda CX3

13 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

Opel Astra K 1.6 cdti 2016 110ks EURO 6B

10 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
12 мај 11:04 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Велес

VW CADDY 2.0tdi-4x4-2016g-122ks

9 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
12 мај 10:40 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Велес

Куќичка за куче

3 000 МКД

12 мај 10:39 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Велес

Suzuki GSX-R 1000

11 мај 17:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Велес

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2006GODINA

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 17:27 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

Citroen C4 1.6hdi-68kw-2015g-NAVI-FACELIFT

8 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
11 мај 16:32 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Велес

PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-TITANE-NAVI-PANORAMA

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации