Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Велес

Citroen DS4 1.6HDI SPORT-NAVI

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 12:06 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6hdi-2016g-88kw-NAVI-KAMERA

9 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 11:50 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Велес

Alfa Romeo Giulietta 1.6 jtdm 105ks

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:07 Машини и Алати  ·  Велес

KOSILICA

2 500 МКД Çmimi me zbritje

Денес 09:06 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

ASTRA 1,7 CDTI 81 KW COSMO-A.C. Avto Alex

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Велес

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AKCIJA -AC Avto Alex Veles

4 290 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:04 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Велес

FORD C MAX 2,0 TDCI TITANIUM 2015 - A.C.AVTO ALEX VELES

8 490 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:01 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Велес

CITROEN C3 1,4 HDI 2014-MODIFICIRAN - AC Avto Alex Veles

5 490 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:01 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Велес

Toyota Auris Sport 2.2 D4D AKCIJA -A.C Avto Alex

4 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 03:02 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Велес

Seat Ibica 1.2

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:57 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Велес

FORD FOCUS 2.0tdci-AVTOMAT-TITANIUM-NAVI

10 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 19:56 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Велес

AUDI A3 1.6tdi-90ks-2010g-FACELIFT-LED

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 19:40 Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Велес

Suzuki V-Storm

12 000 ЕУР

Вчера 14:29 Машини и Алати  ·  Велес

Nova komorna pecka

5 000 ЕУР

Вчера 08:39 Куќи/Вили  ·  Велес

Се продава викенд куќа со базен уреден двор со фурна скара и

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 60
25 мај 20:38 Машини и Алати  ·  Велес

PUMPA ZA CISTENJE BUNAR - EINHELL GC-DP 7835

4 000 МКД

25 мај 19:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Велес

Ford kuga

10 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 18:47 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Велес

MERCEDES-BENZ E200 CDI 9G-TRONIC

35 000 МКД

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
25 мај 16:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Велес

Се продава

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
25 мај 01:13
Linku:
Куќи/Вили  ·  Велес

Се продава куќа на одлична локација во Велес

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 мај 15:36 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Велес

AUDI A4 2.0 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 09:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Велес

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0TDI DSG

88 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 08:44 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Велес

Sijamsko mace

23 мај 17:18 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

CITROEN C4 1,6 HDI 2013 - AKCIJA - A.C.AVTO ALEX

7 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 16:55 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Велес

SWIFT 1,3 DDIS PRIVILEGE 2015/FACELIFT/ A.C. AVTO ALEX

6 980 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 16:53 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Велес

Opel Insignia 2.0CDTI 96kw A.C Avto Alex Veles

6 680 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 16:51 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Велес

CITROEN C3 1,6 HDI SHINE PURETECH - A.C.AVTO ALEX VELES

8 490 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 13:32 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Велес

Peugeot 307

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 06:41 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Велес

Skoda Fabia 1.4 TDI 2008

2 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
22 мај 00:46 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Kawasaki  ·  Drug model  ·  Велес

Motor kx250f

3 150 ЕУР

22 мај 12:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Велес

PEUGEOT 5008 1,6 HDI AUT. ALLURE-A.C. AVTOALEX

8 490 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 10:35 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Велес

HYUNDAI i30 2010g 1.6 CRDi-90ks

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
22 мај 10:18 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Велес

MERCEDES ML350CDI 2012g

27 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 00:51 Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Kawasaki  ·  Drug model  ·  Велес

kx250f

3 150 ЕУР

21 мај 18:03 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Велес

Honda CR-V 2.2i-DTEC 4x4-2013g-CONFORT

14 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
21 мај 18:00 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Велес

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
20 мај 07:28 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Велес

Mercedes Benz E250-4matic-Avtomat

13 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
19 мај 10:59 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Велес

SEAT IBIZA1.2TDI ST MOZE ZAMENA(MN OPREMA UVOZ HOLANDIJA)-12

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 18:19 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Велес

RENAULT MEGANE COUPE-GT-line-NAVI-2.0dci-160ks

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
18 мај 18:18 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Велес

HYUNDAI ix35 4x4 2.0crdi-INVENTIVE

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
17 мај 14:56 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

Citroen C4 1.6hdi-68kw-2015g-euro5

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации