Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IdeaPad 500-15ISK

22 000 МКД

Се продава од: Златко Велјанов Денес 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Lenovo
Модел
IdeaPad
Laptop vo odlicna sostojba, koristen 2 godini .

HDD: 1TB
CPU: Intel(R) Core(TM) i7 6500U 2.5GHz
RAM: 8G
AMD Radeon(TM) R7 M360
Златко Велјанов
070 363327
Leaflet
Кон почеток