Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:09
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:33
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Модерен стан во 80м2 во комплекс Свети Јован

200 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 03:49
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Карпош

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 3.0 D, 240 ks

24 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн

Денес 17:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 17:04 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Hyundai Accent so atest plin

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ODLICHEN STAN KAJ MIN. ZA EKONOMIJA

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:35 Автомобили  ·  BMW  ·  325  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.325.i.BENZIN.07.GOD AUTOMATIC.NAVI.M.PACET.FULL

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL CORSA 2016 - AUTOMATIC

7 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:14 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje sut podrumi garazi dvorovi

Денес 15:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

DVOSOBEN STAN VO HROM

70 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн
Денес 15:08 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Tiguan 2.0tdi 4 motion DSG highline 2015g prv gazda

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
Денес 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 14:38 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:37 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Megane 1.5dci 2019/20god. 6 brzini ful kako nov

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 14:33 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:32 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:32 Авто плац Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Карпош

Jeep Grand Cherokee 3.0crd SUMMIT 2013/14g ekstra

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:31 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 525 2.0d 211ks touring avtomatic 2012/13g kako novo

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:30 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW X5 3.0D xdrive 235ks 2010g ful ekstra perfektno

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:30 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mercedes C 200 cdi coupe avtomatic 2008g ful perfekten

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:29 Авто плац Автомобили  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dodge Nitro sxt 2.8crd 4WD avtomatic 2007/08g ful perfekten

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:27 Авто плац Автомобили  ·  Hummer  ·  H3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hummer H3 3.7 2008/09g facelift unikaten kako nov

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 14:27 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Карпош

Landrover Freelander 2 2.2td4 2007/08g 4x4 ekstra perfekten

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT 2 BARAKI NA HAVANSKA

530 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 14:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KOZLE

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Karpos 2 45m2 opremen stan na ubava lokacija

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 13:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vw GOLF VII 7 1.6TDI 110KS Bluemotion 2014g Reg Cela God

11 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nov stan 71m2 2 spalni Taftalidze

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Celosno namesten kulite Tinex Karpos 3 so garaza ne e ruski

109 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 12:38 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa romeo giulietta 2.0 jtdm-2 170ks dinstiktive oprema

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:37 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Relaksator za bebe Cangaroo

2 500 МКД

Денес 12:37 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rabotno biro

1 500 МКД

Денес 12:34 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Chicco Best Friend 3 vo 1 kolicka za bebe

12 000 МКД Намалена цена

Денес 12:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VOLKSWAGEN GOLF E-GOLF 35.8 KWH 136HP AUTOMATIC

20 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 12:34 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy A71 - 128GB

12 500 МКД

Денес 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

✅️RENT✅️ Namesten stan 105m2 so dvor 80m2 Taftalidze 2

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 12:33 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nintendo Switch na prodazba

16 500 МКД

Денес 12:32 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPPO FIND 5X PRO 12/256

400 ЕУР Намалена цена

Денес 12:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 1 - NOVA

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации