Објавени: јун. 15 2023 01:48

Apple laptopi MacBook Air x2 & MacBook 12"

ЕУР

Објавени: јун. 15 01:48
Прегледи: 20
Продавам Apple лаптопи, користени но во добра состојба, неоштетени.

1. MacBook Air 2017
13 inch, 1,8GHz Dual-Core Intel Core i5
8 GB 1600 MHz DDR3
Intel HD Graphics 6000 1536 MB
256 GB SSD
= 450 eur


2. MacBook Air 2017
13 inch, 1,8GHz Dual-Core Intel Core i5
8 GB 1600 MHz DDR3
Intel HD Graphics 6000 1536 MB
256 GB SSD
= 450 eur


3. MacBook 12 inches
Retina 12inch Early 2016
1.2 GHz Dual-Core Intel Core m5
8 GB 1867 MHz LPDDR3
Intel HD Graphics 515 1536 MB
512 GB SSD
= 500 eur


За информации околу цените и моделите, јавете се или пратете порака на телефонскиот број наведен во огласот.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
20
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075358282

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации