Објавени: ноем. 24 2022 09:33

ПРОДАВАМ Asus zenbook 14

ЕУР

Објавени: ноем. 24 09:33
Прегледи: 49
Продавам користен лаптоп асусзенбукк 14, во одлична состојба. Одличен е за секаков вид на работа, и не кочи при повеќе отворени програми.

RAM 8GB, i5
ID+COLOR: 2G-PINE GREY (BEZEL)
• LCD: 14.0 FHD WV
• VRAM: N/A
• CPU: INTEL 15-1035G1/BGA
• HDD: 512G PCIEG3+TPM
• ODD: WO ODD
• RAM: LPDDR4X 8G [ON BD. ]
• WLAN:WIFIG(GIG+) (11AX)2 * 2_ WI+BT
• USB: USB3. 1A+TBT * 2
• OS TYPE:WIN10 64BIT
• KB LANGUAGE: US INTERNATIONAL
• POWER CORD: CEE
• ACCESSORY: 4CELL 67WH,SLEEVE

Цена: 500е
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
49
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации