Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5

6 000 МКД

Се продава од: Slobodan 07 јан. 14:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 5
Se prodava iphone 5 vo odlicna sostojba, kupen vo Anglija, raboti na site operatori.So kupuvanje na tel. dobivate gratis futrola.
Slobodan
077855386
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации