Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на мобилни телефони по најповолни цени досега!

Acer , 1
Alcatel , 7
Google , 1
HTC , 35
Huawei , 97
Lenovo , 2
LG , 43
Mobile , 1
Motorola , 4
Nokia , 25
Samsung , 756
Sony , 34
Vertu , 3
ZTE , 1

Во потрага сте по сигурна продажба на мобилни телефони, а досега се соочувавте со потешкотии при наоѓање на место во кое би можеле да ги продадете вашите мобилни телефони? Или пак сакате да следите огласи во кои се огласуваат продавници за мобилни телефони, професионалци во декодирање на мобилни телефони, продавачи на маски за телефони?


Сеедно, Пазар3 е одлично место за Вас, бидејќи тука ќе можете да следите огласи или пак да објавите огласи за продажба на мобилни телефони на брз и ефикасен начин, и тоа по одлични цени!

22 фев. 15:20 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12

290 ЕУР Намалена цена

Продажба на мобилни телефони - Совети за брза продажба


Објавете оглас - регистрирањето на оглас за продажба на мобилни телефони на Пазар3 ќе Ви помогне да продадете нови мобилни телефони, но и на половни телефони од познатите модели на Samsung, Xiaomi, Apple, Lenovo, LG, Acer, Huawei и на уште многу други!


На нашиот сајт, без разлика дали сте физички лица или пак продавници за мобилни телефони, вашата крајна цел ќе биде задоволена, па затоа не двоумете се и внесете го вашиот оглас кој што ќе Ви помогне да имате брза и ефикасна продажба на мобилни телефони!


Оставете фотографија во огласот - ова е можеби и едни од најклучните непишани правила кои што би требало да ги практикувате, бидејќи секој купувач сака да има добра претстава како изгледа тоа што сака да го купи, а ваков е случајот и кога се работи за мобилни телефони.


Објавувајте добро уредени огласи - само добро уредените огласи со јасен дефиниран наслов - "продажба на мобилни телефони", "декодирање на мобилни телефони", "сервис за мобилни телефони скопје", би Ви дале предност наспроти оние кои се тешки за разбирање.


Затоа, започнете го огласот со краток и јасен оглас, во главниот дел наведете повеќе информации околу цената, моделот - apple x, xiaomi redmi note 9, iphone 12 pro, samsung galaxy s20, huawei p30, а во завршниот дел, впишете го телефонскиот број за контакт.


Внимавајте на правилата за огласување - правилата за огласување се клучни за да вашите огласи бидат најпрвин одобрени од администраторите на Пазар3, а дури потоа, огласите да Ви донесат клиенти кои што се заинтересирани за самата продажба на мобилни телефони.Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на мобилни телефони?


Најпопуларен сајт од ваков тип - Пазар3 е најголемото онлајн купопродажно и огласувачко место во Македонија, а тоа значи дека тука ќе можете да продадете што и да посакате, почнувајќи од продажба на мобилни телефони, живеалишта, возила, електроника, па се до она што му е потребно на вашиот дом и семејство!


Ова е воедно и една од причините поради кои луѓето го одбираат Пазар3 за продажба на мобилни телефони, без разлика дали се работи за продавници за мобилни телефони, за физички лица или пак за професионалци кои нудат решение во поглед на декодирање на мобилни телефони.


Неверојатна понуда и побарувачка - нашиот сајт нуди одлично решение за оние кои што сакаат да ги следат огласите за продажба на мобилни телефони, но и на оние кои имаат потреба од објавување на огласи со кои што сакаат да ги продадат своите мобилни телефони.


Зошто? Бидејќи Пазар3 е специјализиран сајт кој нуди одлични практични алатки кои можат да бидат искористени за да се пребаруваат огласи но и да се објавуваат огласи, па така, целта на секој еден од вас ќе биде реализирана во најкус можен рок!


Тука, се почесто се нудат нови мобилни телефони, но и половни мобилни телефони како samsung s20, iphone se, iphone 12, iphone x, huawei p30 lite, xiaomi мобилни телефони и тн, па доколку вашиот буџет е ограничен, тогаш тоа нема да биде проблем бидејќи постојат голем број на евтини телефони кои ќе Ви бидат достапни на лагер!


Рекордна посетеност - за ваша информаицја, Пазар3 го посетуваат над 70 000 дневни посетители, а ова му оди во прилог на секој кој што сака да изрши продажба на мобилни телефони во најкус можен рок, па доколку се огласите, ќе имате прилика да се уверите во ова.


Од друга страна, дури и најпознатите продавници за мобилни телефони се огласуваат на нашиот сајт што значи дека речиси и да не постои ризик во кој што би биле излажани околу состојбата и перформансот на оној мобилен телефон за кој што сте заинтересирани.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации