Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Iphone apple - Огласи за продажба на мобилни телефони од iphone!

Оваа категорија е наменета за продажба на iphone apple мобилни телефони од страна на секој индивидуален продавач или продавници за мобилни телефони, но и за оние кои што се во потрага по најпопуларните модели на iphone телефони, во нова или пак половна состојба!


За таа цел, Ве охрабруваме да објавите оглас за продажба на iphone apple телефони уште веднаш, или пак, да ја разгледате понудата која ќе Ви помогне да стапите во контакт со потенцијални продавачи на iphone xr, iphone se, iphone se 2020, iphone 11, iphone 7 plus, iphone 11 pro, iphone 8 plus, iphone 7 plus, iphone 10, iphone 9 plus, чија цена сигурно ќе биде во склад со вашиот буџет!

25 септ. 21:19
Линк
Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

Nov IPhone 15 Pro Max & Nov Iphone 15 Pro

1 700 ЕУР


Денес 01:28 Мобилни телефони , Неготино

Apple iPhone 12 Pro Max 512GB

500 ЕУР

Вчера 20:01 Мобилни телефони , Скопjе , Скопје

Used iphone 13

300 ЕУР

Вчера 18:57 Мобилни телефони , Скопjе , Скопје

Iphone 12 128gb

390 ЕУР

Вчера 18:09 Мобилни телефони , Виница

Se prodava IPhone 11pro 64gb

330 ЕУР

Вчера 02:22 Мобилни телефони , Тетово , Боговиње

iPhone 6s

3 700 МКД

Вчера 01:54 Мобилни телефони , Скопjе , Гази Баба

Se prodava iphone 12

400 ЕУР

26 септ. 21:18 Мобилни телефони , Скопjе , Карпош

prodavam iphone 11

18 000 МКД

26 септ. 16:35 Мобилни телефони , Битола

iPhone 12 Pro 128 GB

1 ЕУР

26 септ. 10:43 Мобилни телефони , Скопjе , Карпош

Apple iPhone SE 2020

12 000 МКД

26 септ. 08:13
Линк
Мобилни телефони , Скопjе , Центар

Pink iPhone 13 128gb

650 ЕУР

26 септ. 04:01 Мобилни телефони , Скопjе , Скопје

i phone 15

25 септ. 21:38 Мобилни телефони , Скопjе , Карпош

iphone 11 64gb

300 ЕУР

25 септ. 21:19
Линк
Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

Nov IPhone 15 Pro Max & Nov Iphone 15 Pro

1 700 ЕУР

25 септ. 19:54 Мобилни телефони , Скопjе , Студеничани

Iphone xs 512 GB

15 000 МКД

25 септ. 16:58 Мобилни телефони , Куманово

Iphone 8plus

9 000 МКД

25 септ. 15:38 Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

Iphone X

13 500 МКД

25 септ. 13:11 Мобилни телефони , Скопjе , Центар

iPhone 12 Pro 256 GB Graphite

500 ЕУР

23 септ. 12:54 Мобилни телефони , Кичево

Used iPhone 13 pro max

300 ЕУР

23 септ. 12:54 Мобилни телефони , Кичево

iphone 13 pro max 256gb

300 ЕУР

23 септ. 12:54 Мобилни телефони , Крушево

lphone 15 pro max 256gb

1 150 ЕУР

22 септ. 19:30 Мобилни телефони , Штип

Iphone 13 Pro Max

22 септ. 16:43 Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

iPhone 11 64GB nov

28 000 МКД

22 септ. 01:20 Мобилни телефони , Скопjе , Центар

Ipad 6ta generacija

10 000 МКД

Дали сте знаеле: првиот прототип за iphone apple телефон бил направен во далечната 1983 година, и тоа како фиксен телефон со touch екран, за да потоа, во 2007 година, Стив Џобс го претстави првиот iphone мобилен телефон.Зошто Пазар3 е идеално место за продавачи на iphone apple мобилни телефони и за оние кои што се во потрага по iphone телефон?


Причините поради кои би требало да ги користите услугите на Пазар3 се многубројни, но, сепак, ние ќе Ви прикажеме само неколку за кои што сметаме дека ќе Ви бидат од најголема корист!


Најголем купопродажен сајт - огласувањето на најголемото огласувачко и купопродажно место во Македонија е секогаш добра идеја, бидејќи тука, без никаков проблем ќе можете да објавите огласи за продажба на мобилни телефони од iphone apple, разни видови на електроника, компјутери, па се до живеалишта, автомобили, возила и препарати за дом и семејство со само еден клик!


Ако сте индивидуален продавач или пак сте една од многуте продавници за мобилни телефони, чувствувајте се сосема слободно и објавете оглас кој што ќе Ви докаже зошто луѓето всушност го одбираат Пазар3 како место за продажба на се и сешто, вклучително и на iphone apple мобилни телефони!


Фантастична понуда и побарувачка - побарувачката за iphone apple е огромна, а тоа е сосема нормално, бидејќи сепак се работи за докажан бренд кој што има милиони корисници во светот, вклучувајќи ја и Македонија.


Тука, ќе можете да го понудите вашиот iphone 7 plus, iphone 11 pro, iphone 8 plus, iphone 7 plus, iphone 10, iphone 9 plus, iphone xr, iphone se, iphone se 2020, iphone 11, iphone x, а откако ќе го сторите тоа, бидете сигурни дека нема да помине долго пред да бидете контактирани од заинтересираните купувачи!


Одлична посетеност - за ваша информација, Пазар3 дневно го посетуваат над 70 000 посетители а тоа е повеќе од доволен доказ кој што несомнено им оди во прилог на сите продавачи кои што сакаат да понудат iphone apple телефони и се останато!


Имено, вашите огласи ќе бидат видени од огромен број на посетители, наместо истите да поминат незабележани како често се случува кај останатите сајтови од овој тип!Како до оглас кој што ветува сигурна продажба на вашите iphone apple мобилни уреди?


Огласувањето на Пазар3 е лесен и едноставен процес кој што бара од вас само еден клик на алатката за регистрирање на огласи, но, за да ги направите вашите огласи ефикасни, потребно е да внимавате на следниве работи:


Правила за огласување- правилата за огласување треба да бидат секогаш вашиот приоритет, бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат пропишаните правила, истите нема да можат да се најдат на нашиот сајт, бидејќи администраторите не би ги одобриле.


Уредување на огласи - секогаш настојувајте огласите да Ви бидат јасни, кратки, и разбирливи почнувајќи од насловот - prodavam "iphone apple telefon" па се до крајот на огласот.


Не заборавајте, во главниот дел да наведете повеќе карактеристики околу телефонот во поглед на цената, состојбата, моделот - iphone xr, iphone se, iphone 11, iphone x, iphone 11 pro, iphone 7 plus, iphone 8 plus и сл, за на крај, да го впишете телефонскиот број во завршниот дел на огласот.


Фотографија - прикачувањето на фотографија во вашите огласи е секогаш добра идеја, бидејќи потенцијалните купувачи секогаш сакаат да видат како изгледа тоа што го нудите.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации