Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei NEXUS 6P

140 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EHost 18 апр. 15:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EHost

EHost

3 Огласи во продавницата

Detsko sediste Britax Römer 9 meseci do 4 godini 6 000 МКД
SAMSUNG S9 PLUS DUOS 2 SIM kartici CORAL BLUE 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
Nexus 6P
Се продава Huawei NEXUS 6P. Работи на сите мрежи, купен е во Neptun. Телефонот е користен 1 година и е сочуван.

Без замени
EHost

EHost

3 Огласи во продавницата
Detsko sediste Britax Römer 9 meseci do 4 godini 6 000 МКД
SAMSUNG S9 PLUS DUOS 2 SIM kartici CORAL BLUE 700 ЕУР
Кон почеток