Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Leonovo mobilen

0 МКД

Се продава од: Branko Sneska Gicevski 01 септ. 22:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Марка
Lenovo
Модел
A1000
se prodava nov lenova korisren 2 meseci so garancija
Branko Sneska Gicevski
078235303
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации