Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | Пробиштип

Alcatel , 3
Gigabyte , 1
HTC , 1
Huawei , 6
Lenovo , 4
LG , 1
Nokia , 2
Samsung , 12

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 окт. 16:30 Мобилни телефони , Пробиштип

Nov Neotpakuvan Samsung Galaxy S22, Crn

699 ЕУР

27 дек. 17:18 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung Galaxy S20+

22 500 МКД

11 јул. 22:57 Мобилни телефони , Пробиштип

Iphone 8

7 500 МКД

11 јул. 22:57 Мобилни телефони , Пробиштип

Iphone 8

7 500 МКД

16 фев. 15:46 Мобилни телефони , Пробиштип

Huawei p10 lite

5 000 МКД

14 фев. 02:40 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung Galaxy Z Flip 3

700 ЕУР

08 јун. 17:07 Мобилни телефони , Пробиштип

Iphone 7+

16 мај 02:10 Мобилни телефони , Пробиштип

HUAWEI Y5 2019

1 600 МКД

08 дек. 17:15 Мобилни телефони , Пробиштип

Iphone 7 128gb gold

7 000 МКД

18 ноем. 04:46 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung Galaxy A20e

7 500 МКД

28 јан. 09:59 Мобилни телефони , Пробиштип

Huawei Y5 2019

5 000 МКД

18 ноем. 03:47 Мобилни телефони , Пробиштип

Lenovo Vibe k5

3 000 МКД Намалена цена

29 мај 16:46 Мобилни телефони , Пробиштип

MOBILEN NOA

500 МКД

05 мај 20:14 Мобилни телефони , Пробиштип

NOA T12se

600 МКД Намалена цена

11 апр. 14:16 Мобилни телефони , Пробиштип

Iphone 6s plus

21 мар. 01:51 Мобилни телефони , Пробиштип

LENOVO A319

500 МКД Намалена цена

25 јан. 17:47 Мобилни телефони , Пробиштип

iPhone 5S Neverlock

100 ЕУР

25 јан. 17:35 Мобилни телефони , Пробиштип

iPhone 4S Neverlock

50 ЕУР

16 јан. 09:40 Мобилни телефони , Пробиштип

HTC Desire 510

1 500 МКД

24 апр. 16:03 Мобилни телефони , Пробиштип

SAMSUNG GT E1200

500 МКД

16 мар. 10:38 Мобилни телефони , Пробиштип

iPhone 5s

05 мар. 17:02 Мобилни телефони , Пробиштип

SAMSUNG GT-E1200

2 000 МКД

17 ноем. 14:43 Мобилни телефони , Пробиштип

Nov iPhone 5s

200 ЕУР

01 септ. 22:57 Мобилни телефони , Пробиштип

Leonovo mobilen

15 авг. 15:14 Мобилни телефони , Пробиштип

Huawei P9 lite

8 500 МКД

01 јул. 20:38 Мобилни телефони , Пробиштип

Nov Alcatel Pixi 4 (5)

4 500 МКД

23 мар. 18:31 Мобилни телефони , Пробиштип

iPhone 6s Plus

450 ЕУР

30 јан. 19:01 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung I9195 Galaxy S4 mini

4 500 МКД

15 јан. 18:06 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung Galaxy S4

5 000 МКД

12 ноем. 20:27 Мобилни телефони , Пробиштип

Huawei Y5 ll Nov nekoristen

7 500 МКД

07 авг. 13:52 Мобилни телефони , Пробиштип

Elephone G4

7 000 МКД

24 јун. 12:25 Мобилни телефони , Пробиштип

LENOVO A319

3 000 МКД Намалена цена

17 фев. 15:42 Мобилни телефони , Пробиштип

MOBILEN G SMART

2 300 МКД

28 јан. 09:40 Мобилни телефони , Пробиштип

ALCATEL 10.30 SO BROJCE

600 МКД

21 дек. 09:35 Мобилни телефони , Пробиштип

NOKIA 220

2 000 МКД

19 дек. 08:16 Мобилни телефони , Пробиштип

MOBILEN LG L3

1 800 МКД Намалена цена

17 септ. 09:19 Мобилни телефони , Пробиштип

MOBILEN NOKIA 100

600 МКД

24 јул. 15:45 Мобилни телефони , Пробиштип

APPLE 5S ZLATEN KAKO NOV SO 16GB OD TMOBILE

289 ЕУР

02 јун. 19:26 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung Galaxy S3

7 500 МКД

27 апр. 12:26 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung Galaxy S3

10 500 МКД

10 апр. 19:27 Мобилни телефони , Пробиштип

Huawei Ascend Y530

4 000 МКД Намалена цена

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации