Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokia 8800 Arte Black

8 000 МКД

Се продава од: David 28 ноем. 02:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Nokia
Se prosava Nokia 8800 Arte Black Scirocco , samo za meraklii na ovoj telefon, telefonot e glanc nov !
Кон почеток