Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S20 Ultra mozna zamena

39 490 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Vili Вчера 14:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Vili

Vili

15 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S20 FE Nov 24m. Garancija 429 ЕУР
Apple iPhone 12 Pro Kako Nov Garancija 859 ЕУР
iPhone Samsung kako novi 0 МКД
Apple iPhone 8 Gold Silver Fabricka Sostojba 14 299 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Марка
Samsung

-Se prodava,,Samsung Galaxy S20 Ultra 5G,,Black
-Fabricka Sostojba,Kako Nov,Bez Zabeleski
>Mozi da se vidi i testira na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka
➡️Mozna e zamena,Kontakt isklucivo na mob.

Vili

Vili

15 Огласи во продавницата
iPhone Samsung kako novi 0 МКД
Samsung Galaxy S20 FE Nov 24m. Garancija 429 ЕУР
iPhone 8 Plus Fabricka Sostojba Kako Nov 299 ЕУР
Apple iPhone 12 Pro Kako Nov Garancija 859 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации