Оглас од претпријатие Објавени: мај 25 2023 06:28

Samsung Galaxy A32 Black 128/4Gb super socuvan

МКД

МКД
Објавени: мај 25 06:28
Прегледи: 95
Posetete ja nasata Online Prodavnica 👇
🌎 www.mobilnitelefoniskopje.com
Super socuvan Samsung Galaxy A32 Black 128Gb 4Gb ram
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Super socuvan skoro kako nov celosno ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I odlicno drzi baterija
Telefonot e kupen od Telekom operator
Doagja so original Samsung Fast charge polnac I USB kabel
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Specifikacii:
6.4" FHD+ Super AMOLED 90Hz Fluid display
64+8+5+5MP rear + 20MP front camera
Octa-Core CPU Helio G80
Android 13
128GB internal / 4GB RAM + 4Gb virtuelen ram
5000mAh Baterija so Fast Charge Polnenje
Зачувајте го секој момент, инспирација или емоција во совршена фотографија или видео запис. Samsung A32 нуди одлични 64МР+5 МР+8 МР+5 МР задна и 20 МР предна камера, што вешто го прави тоа. Воедно, телефонот доаѓа со осум-јадрен процесор и РАМ меморија од 4 GB што ќе ви овозможи да стримате, гејмате или пак гледате видеа. Сите тие процеси се поддржани од батерија од 5000 mAh која е наменета да трае долго, како и со опција за брзо полнење
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
95
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации