Оглас од претпријатие Објавени: јун. 07 2022 05:20

Samsung Note 10 5G Red kako Nov 256Gb 12Gb Ram

ЕУР

Објавени: јун. 07 05:20
Прегледи: 227
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Kako Nov! Samsung Galaxy Note 10 5G Aura Red ( crvena boja ) 12Gb ram 256Gb memorija so Andorid verzija 12 One UI 4.1
Telefonot e glanc socuvan isto kako nov, celosno ispraven i funkcionalen bez nikakov problem i odlicno drzi baterija
Se raboti za najjakata i unikatna verzija na Note 10 so 12Gb ram + 8Gb Virtuelen ram)i so 5G mreza so 256Gb vgradena memorija Updejtuvan na posledniot Android 12 One UI 4.1 so unikatna crvena boja proizvedena vo limitirani verzii
Doagja so original Samsung Polnac i USB kabel
Slikite i videoto se od telefonot!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
227
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации