Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nikon D500

1 400 ЕУР

Се продава од: Adrian 03 септ. 11:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Prodavam
Nikon D500
Nikkor 17-55 2.8
Sb 5000
2 bateri
64 Gb Sd Card
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации