Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на фотоапарати и дополнителна опрема - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат нови и половни фотоапарати. Се огласуваат професионални и аматерски дигитални фотоапарати од повеќе брендови како што се: Canon, Nikon, Sony, Fujitsu, Samsung, Panasonic и други. Купувајте и продавајте фотоапарати преку Пазар3.мк!

19 фев. 15:30 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sony A7III + 85MM Lens

1 800 ЕУР

17 фев. 09:46 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nikon Z6 II

1 600 ЕУР

01 фев. 14:13 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

cannon S3 IS

7 500 МКД

30 јан. 14:12 Фотоапарати и додатоци  ·  Тетово

Fotoaparate

1 000 ЕУР

28 јан. 06:49 Фотоапарати и додатоци  ·  Неготино

OBJEKTIV

22 јан. 11:06 Фотоапарати и додатоци  ·  Тетово

Nikon D7200

1 000 ЕУР

22 јан. 08:31 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Nikon D3500

23 000 МКД

18 јан. 15:37 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aparat Nikon D3500 so dva objektiva

26 800 МКД

15 јан. 20:26 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

Nikon B500 fotoaparat kako nov

200 ЕУР

05 јан. 15:48 Фотоапарати и додатоци  ·  Свети Николе

NOV fotoaparat BENQ Digital Camera

1 200 МКД

05 јан. 12:15 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nikon D5300

21 000 МКД

31 дек. 16:07 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Бутел

Nikon D3500

250 ЕУР

25 дек. 16:42 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fotoaparat Canon 750D 18-55mm plus 50 stm f1.8

30 000 МКД

22 дек. 15:06 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sony A7 III

1 200 ЕУР

21 дек. 16:01 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava CANON DSLR EOS250D 18-55IS

33 000 МКД

13 дек. 12:36 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Чаир

Yongnuo 85mm f1.8 Sony

300 ЕУР

13 дек. 12:22 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Чаир

5 Polar Pro Filters

13 дек. 12:20 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Чаир

Sony A7iii

1 200 ЕУР

08 дек. 19:05 Фотоапарати и додатоци  ·  Свети Николе

Kamera + dodatna oprema.

1 300 ЕУР

03 дек. 15:58 Фотоапарати и додатоци  ·  Ресен

Nikon D3200 + NIKKOR 35 mm

390 ЕУР

03 дек. 14:13 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sigma Sport 70-200 Nikon F Mount

1 000 ЕУР

28 ноем. 03:33 Фотоапарати и додатоци  ·  Дебар

GoPro Hero7 Silver

170 ЕУР Намалена цена

23 ноем. 22:54 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Oбјектив canon 50mm

5 000 МКД

23 ноем. 22:52 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Oбјектив canon 50mm

5 000 МКД

17 ноем. 12:44 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Аеродром

sony cybershotdsc-p32 3.2mp

2 500 МКД

03 ноем. 20:38 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Canon EOS 600D

18 000 МКД

03 ноем. 05:42 Фотоапарати и додатоци  ·  Тетово

Fotoaparat

450 ЕУР

02 ноем. 06:09 Фотоапарати и додатоци  ·  Струга

Nikon P1000. Kupen 1 mesec i nesto

31 окт. 08:26 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Foto Aparat Samsung

24 000 МКД

27 окт. 13:31 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

Fotoaparat aparat Canon EOS 2000d

22 000 МКД

16 окт. 15:10 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

Nikon D7500 + 50mm & 18-140mm

48 000 МКД Намалена цена

02 окт. 11:46 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sony A7 II + Sony 28-70mm кит објектив

850 ЕУР

22 септ. 09:39 Фотоапарати и додатоци  ·  Берово

Hasselblad Flextight X1 Scanner

6 600 ЕУР

22 септ. 01:19 Фотоапарати и додатоци  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Nikon D3400

300 МКД

07 септ. 08:09 Фотоапарати и додатоци  ·  Делчево

Canon EOS 1300D

350 ЕУР

06 септ. 01:58 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

Kamera Canon EOS 1100D / Fotoaparat

300 ЕУР


Продажба на фотоапарати и опрема - Пазар3 огласи


Направете привлечни фотографии и зачувајте ги Вашите убави моменти со некој од фотоапаратите кои се продаваат на Пазар3. Нови или користени фотоапарати по поволни цени, фотоапрати за домашна или професионална употреба - на Пазар3 има се што Ви е потребно!Се продаваат фотоапарати canon, nikon aparati, мали камери, go pro камери, polovni fotoaparati, novi fotoaparati, profesionalni fotoaparati, nikon апарат со објективи и друга опрема, блиц, фотоапрати за инстант фотографии, фотоапарат Fujifilm, универзален филтер и мног друго.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации