Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Televizor Slim Fit CW-29Z418P

3 500 МКД

Се продава од: Mirjana 22 ноем. 18:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам телевизор Samsung SlimFit" 29 inches / 72 cm 4:3 100Hz ,во одлична состојба со автоматско демагнетизирање, многу малку е користен .

Televizorot e so potenok profil od standardnite televizori
Leaflet
Кон почеток