Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 17:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава празен стан во Центар

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 12:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj HS4a

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 12:06 Работа  ·  Ресторани/Барови и Продавници  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara kelner so iskustvo

Денес 11:56 Работа  ·  Ресторани/Барови и Продавници  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara gotvach so iskustvo

Денес 11:56 Работа  ·  Ресторани/Барови и Продавници  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara skaradzija so iskistvo

Денес 11:06 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Cistenje sut podrumi garazi

Денес 10:56
Линк
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo gradski zid vo centar 147 m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 10:35 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Prevoz kombe selidbi skopje

Денес 10:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава модерен двособен стан во Центар

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 10:06 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Денес 10:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава или издава луксузен стан од150м2 во строг центар

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 09:46
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 09:26
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno namesten stan

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 09:18 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Скопjе  ·  Центар

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

25 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:18 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Центар

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 08:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 08:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi vo gradba na Vodno

1 790 МКД

Број на соби: 4
Денес 08:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 00:35 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Secenje beton rusenje zidovi

Денес 00:18 Бела техника и Апарати за домаќинство  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam pegla philips 800 denari

800 МКД

Вчера 23:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

999 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 22:35 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Вчера 20:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава Golf 5 TDI 1.9

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:45 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации