Оглас од претпријатие Објавени: мар. 05 2024 07:54

Citaci za evidencija na rabotno mesto

ЕУР

Објавени: мар. 05 07:54
Прегледи: 18
ЕВИДЕНЦИЈА НА РАБОТНО ВРЕМЕ СО СОФТВЕР НА МАКЕДОНСКИ , АЛБАНСКИ И АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Функции:
1. ДОАГАЊЕ НА РАБОТА
2. ЗАМИНУВАЊЕ ОД РАБОТА
3. ПАУЗА
4. ВРАКАЊЕ ОД ПАУЗА
5. СЛУЖБЕН ИЗЛЕЗ
6. ВРАКАЊЕ ОД СЛУЖБЕН ИЗЛЕЗ
7. ПРИВАТЕН ИЗЛЕЗ
8. ВРАКАЊЕ ОД ПРИВАТЕН ИЗЛЕЗ
9. ГОДИШЕН ОДМОР
10. БОЛЕДУВАЊЕ
11. ДОДЕЛУВАЊЕ НА СМЕНИ
12. ...

НАШАТА ОПРЕМА Е МОНТИРАНА ВО ГОЛЕМ ДЕЛ НА ПРИВАТНИ , А И ДРЖАВНИ УСТАНОВИ.
- РЕКТОРАТ "КИРИЛ И МЕТОДИ -СКОПЈЕ"
- НАРОДНА БИБЛИОТЕКА - СКОПЈЕ
- КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР - ОХРИД
- КЛИНИКА ЗА ПУЛМОЛОГИЈА И АЛЕРГОЛОГИЈА
- КЛИНИКА ЗА ДИГИСТИВНА ХИРУРГИЈА А , Б , АМБУЛАНТА СКОПЈЕ
- ...

Побарајте понуда на е-mail: [email protected] или на телефони 070 96 53 96 / 02 6121409 , Факс 02 6121 938
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ
Опис на линк

АМТ Системи

Задоволството на нашате клиенти е нашата крајна цел...
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Страшо Пинџур бр.11- до М.за социјални грижи Прикажи на мапата

070965396

http://www.amt.com.mk/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации