Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALARM ZA OBEZBEDUVANJE NA STAN KUKA

7 000 МКД

Се продава од: SANDRA 16 окт. 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA ALARM ZA OBEZBEDUVANJE NA STAN, KUKA, DELOVEN PROSTOR (ZA POVRSINA OD 100M2).
OPREMATA E KUPENA OD NIKOB I E KORISTENA 2 MESECI.

CENATA NE E FIKSNA
Leaflet
Кон почеток