Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Panasonic AG-HPX 171 Kamera

2 200 ЕУР

Се продава од: Zoran 27 септ. 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Za detalni specifikacii posetete ja stranata:
http://cvp.com/index.php?t=product/panasonic_ag-hpx171e
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации