Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony handycam

7 000 МКД

Се продава од: Andreja 19 авг. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Kako nova kamera so 40×opticki i 2000× digitalen zum carl zeiss vario-tessar leka,2,5'LCD ekran na tac, stereo 2 kanala,koristi mini DV kaseti pls torbicka za nosenje
Andreja
071350381
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации