Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Halla

0 МКД

Се продава од: iii 04 мар. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Простории
Друго
Halla golema 36 m so 12 m shiroko straniçno e 4 m visoka
Leaflet
Кон почеток