Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 25 авг. 18:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

Stopanski objekt 382m2 Lozovo 0 МКД
Masina za keksi i cajni kolaci 6 900 ЕУР
Masina za mafini i torti 5 900 ЕУР
Industriski ventilator 290 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Свети Николе
Простории
Друго
Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste, Sveti Nikole
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Masina etiketirka 990 ЕУР
Komplet linija za proizvodstvo na biskviti so krem 69 000 ЕУР
Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste 0 МКД
Komplet masini za proizvodstvo na kumur moze zamena za avto 13 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации