Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 25 авг. 18:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

Mikser za krem slag 850 ЕУР
Masina etiketirka 990 ЕУР
Sekvencionalna vrata 290 ЕУР
Industriski brzi vrati 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Свети Николе
Простории
Друго
Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crniliste Sveti Nikole
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Komplet linija za proizvodstvo na biskviti so krem 69 000 ЕУР
Industriski ventilator 290 ЕУР
Mlin za seker 390 ЕУР
Industriski aspirator za metalna i drvna prasina 80 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации