Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Бензинска пумпа во изградба

0 МКД

Се продава од: Зафир Зафиров 16 дек. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Виница
Простории
Друго
Се продава плац со површина од 6450 м2, со вградено 6 цистерни на армирано бетонско депо по важечки стандарди и инсталирана трофазна струја. Се наоѓа на регионалниот пат Кочани - Делчево, до Хотел Шагал. Цена по договор.
Зафир Зафиров
07536284
Leaflet
Кон почеток