Објавени: апр. 02 2022 11:51

Se izdava deloven prostor vo krugot na Marsi Motors

Објавени: апр. 02 11:51
Прегледи: 388
Се издава деловен простор во кругот на Станица за технички преглед Марси Моторс од 400 m2, истиот е опремен и адаптиран за сервис и вулканизер за возила, може да се користи за сите дејности. Повеке информации на тел. 070210745
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации