Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и изнајмување на индустриски објекти и плацови


Оваа категорија на Пазар3.мк ги содржи сите огласи за продавање и/или изнајмување на индустриски објекти, производни хали, работилници, и други простории во индустриски зони. Купувајте, продавајте и изнајмувајте индустриски објекти и работилници на Пазар3.мк - брзо, лесно и едноставно!

Продавање, купување и/или изнајмување на работилници и деловни простории во индустриски зони - Пазар3 огласи


Продажба на угостителски објект, деловен простор за производствена дејност, хали, автомеханичарски сервис, нова и неупотребувана хала, фабрики, фурна, хала со изложбен дел, производствен погон, и други деловни простории, објекти и плацови во индустриски зони се достапни за продажба и/или изнајмување на Пазар3.мк.Тука, во оваа категорија на Пазар3.мк се достапни огласите за издавање, продавање и/или купување на недвижности за индустриски цели насекаде низ државава. Се издава објект во Качанички Пат, Визбегово, се продава фабрика за производство на пелети во Гостивар, се изнајмува деловен простор во Кисела Вода, се издава индустриски објект во градба во Ѓорче Петров, се изнајмува деловен простор за индустриски цели во Прилеп, Агенција Империја издава деловен објект во Охрид итн.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации