Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava magacinski prostor vo Strumica

0 МКД

Се изнајмува од: Kostadin Hristov 16 септ. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Простории
Магацин
Се издава магацински простор во Струмица од 700 м2. Информации на телефон: 078 310 560
Kostadin Hristov
078 310 560
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации