Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продавање, купување и изнајмување на магацини


Продавајте, купувајте и/или изнајмувајте на Пазар3.мк! Во оваа категорија може лесно да продадете, изнајмете или брзо да пронајдете магацин кој ќе ги исполни условите на Вашиот бизнис. Активни се огласите за продажба и издавање на магацини на повеќе локации низ државата.Вчера 15:52
Линк
Магацин  ·  Штип

Магацински простор (216m2) позади Angels Cafe

75 600 ЕУР

15 мај 19:12
Линк
Магацин  ·  Охрид

Iznajmuvam magacin pozadi Prima mebel Zeleznicka

625 ЕУР / месечно

18 мај 15:37
Линк
Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам/Изнајмувам магацин

50 000 ЕУР


Вчера 15:52
Линк
Магацин  ·  Штип

Магацински простор (216m2) позади Angels Cafe

75 600 ЕУР

Вчера 14:34 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini i hali od 200m2 do 3000m2 Skopje

2 ЕУР / месечно

Вчера 14:33 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin proizvodna hala 690m2 Kisela Voda

1 800 ЕУР / месечно

Вчера 14:29 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini 400 -800m2- 1200m2- 1600m2 Karpos

2 300 ЕУР / месечно

Вчера 14:29 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin 280m2 i kancelarii 120 do 250m2 Vizbegovo

840 ЕУР / месечно

Вчера 14:29 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izlozben prodazen salon 320m2 vo Vizbegovo

2 000 ЕУР / месечно

Вчера 14:21 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin so kancelarii 670m2 Pintija

1 890 ЕУР / месечно

Вчера 14:21 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 270m2 do 2500m2 Kisela Voda

950 ЕУР / месечно

Вчера 14:19 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 320m2 do 1200m2

950 ЕУР / месечно

Вчера 14:16 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 207m2 do 3600m2 vo Pintija Lisice

2 ЕУР / месечно

Вчера 10:16 Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MAGACIN I KANCELARII ZA IZDAVANJE

1 ЕУР / месечно

Вчера 03:15 Магацин  ·  Охрид

Prostor pogoden za magacin

27 мај 14:39 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZNAJMUVA DELOVEN OBJEKT VO PINTIJA

8 000 ЕУР / месечно

27 мај 14:16 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Илинден

Se izdava MAGACIN naselba DRMA

650 ЕУР / месечно

27 мај 03:02
Линк
Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Magacin 55m2 k voda ceshma

26 мај 13:29 Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva magacin vo Kisela Voda

1 МКД / месечно

22 мај 14:21 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZNAJMUVA HALA/MAGACIN VO PINTIJA 1300m2

2 500 ЕУР / месечно

21 мај 16:06 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MAGACINSKI PROSTOR SO KANCELARII VO CEMENTARA

2 900 ЕУР / месечно

21 мај 16:06 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE IZNAJMUVA NOVA HALA VO AVTOKOMANDA

3 500 ЕУР / месечно

20 мај 08:58 Магацин  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

SE PRODAVA MAGAZIN,,RABOTILNICA,PUNTORI,HALA

1 ЕУР

18 мај 15:37
Линк
Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам/Изнајмувам магацин

50 000 ЕУР

18 мај 10:27 Магацин  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava deloven prostor magacin na -1 nivo vo zg

250 ЕУР / месечно

15 мај 19:12 Магацин  ·  Охрид

Iznajmuvam magacin pozadi Prima mebel Zeleznicka

625 ЕУР / месечно

13 мај 17:21 Магацин  ·  Неготино

Hala vo Negotino

140 000 ЕУР

13 мај 11:58 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin ili proizvodna hala 1100m2 Hrom

2 500 ЕУР / месечно

12 мај 05:28 Магацин  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Магацин за изнајмување 568m2 Гевгелија

1 ЕУР / месечно

10 мај 09:59 Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава под наем-Хала-магацин

1 600 ЕУР / месечно

06 мај 11:18 Магацин  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

izdavam magacin odlina lokacija Gorce Petrov

500 ЕУР / месечно

05 мај 18:10 Магацин  ·  Струмица

Deloven prostor za iznajmuvanje

02 мај 15:45 Магацин  ·  Велес

Magacinski prostor

1 ЕУР / месечно

02 мај 09:21 Магацин  ·  Струмица

Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija

30 апр. 11:11 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodazen salon 200m2 +750m2 Pintija

2 300 ЕУР / месечно

29 апр. 18:45 Магацин  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava magacin/deloven prostor

29 апр. 12:09 Магацин  ·  Струмица

Prodava-Iznajmuva deloven prostor

27 апр. 19:17 Магацин  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Издавам Магацински простор 900м2

2 МКД / месечно


Се продаваат, купуваат и изнајмуваат магацини - Пазар3 огласи


Магацин со соодветна квадратура, магацин на соодветна локација, по соодветна цена, кој ќе ги задоволи потребите на Вашите деловни активности, може да најдете на Пазар3.мк!Разгледајте ги сите огласи во оваа категорија на сајтот или користете ги опциите за пребарување за побрзо да купете или изнајмете магацин.


Во моментов активни се огласите за продажба и/или издавање на магацини во Илинден, Кисела Вода, Ѓорче Петров, нов магацин хала во кругот на фабриката ОХИС, магацински простории во Гевгелија, се издава магацин во Куманово, се изнајмува деловно индустриски објект во Битола, се издава магацин во Тетово, се издаваат хладњачи за одржување на храна во Кисела Вода, се издава магацин од 120м2 во Кавадарци, и многу други огласи за продажба и/или изнајмување на магацини за различни намени, насекаде низ земјава.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации