Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продавање, купување и изнајмување на магацини


Продавајте, купувајте и/или изнајмувајте на Пазар3.мк! Во оваа категорија може лесно да продадете, изнајмете или брзо да пронајдете магацин кој ќе ги исполни условите на Вашиот бизнис. Активни се огласите за продажба и издавање на магацини на повеќе локации низ државата.
19 мај 12:14 , ,

Se izdava prostor od 35m2

100 ЕУР / месечно


Се продаваат, купуваат и изнајмуваат магацини - Пазар3 огласи


Магацин со соодветна квадратура, магацин на соодветна локација, по соодветна цена, кој ќе ги задоволи потребите на Вашите деловни активности, може да најдете на Пазар3.мк!Разгледајте ги сите огласи во оваа категорија на сајтот или користете ги опциите за пребарување за побрзо да купете или изнајмете магацин.


Во моментов активни се огласите за продажба и/или издавање на магацини во Илинден, Кисела Вода, Ѓорче Петров, нов магацин хала во кругот на фабриката ОХИС, магацински простории во Гевгелија, се издава магацин во Куманово, се изнајмува деловно индустриски објект во Битола, се издава магацин во Тетово, се издаваат хладњачи за одржување на храна во Кисела Вода, се издава магацин од 120м2 во Кавадарци, и многу други огласи за продажба и/или изнајмување на магацини за различни намени, насекаде низ земјава.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации