Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A LED DIODI I DR.

500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 28 јун. 11:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
GPS BLOKATOR ZA ZASTITA OD SLEDENJE NA VOZILOTO 1 200 МКД
DIGITALEN TAJMER-RELE MODUL NA 220V 10A 1 000 МКД
GPS GPRS GSM TRAKER ZA SLEDENJE NA VASETO VOZILO 1 800 МКД
EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD KRT- SLEPO KUCE 900 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A ZA REGULACIJA. UNIVERZALEN ZA RAZLICNA NAMENA. - SPECIFIKACIJA:
- Работна температура: -20-60 °
Напон на напојување: 12V-24V
Излез: Една јамка
Статичка моќност: <1W
Максимален напон: 8A
Излезна моќност: 12V <96W, 24V <192W
Големина на производот: 89 * 60 * 48мм
Тежина: 51гр. PRAKAM PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=PC77zvtt8RE

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790


WhatsApp:
38977735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN UBODEN KUHINSKI TERMOMETAR SO ALARM I TA 1 000 МКД
BEZICEN AKTIVEN ZVUCNIK KARAOKE MIKROFONX2 DALEC 190 ЕУР
DIGITALEN TERMOMETAR SO SVETLOSEN LCD DISPLEJ ZA K 600 МКД
Avtomatski inkubator na tri sprata za 192 jajca od kokoski 16 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации