Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 07:28
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

17 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 14:43
Линк
,

Mercedes-Benz CLK 270 CDI AMG paket

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 20:42 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:08 Претпријатие ,

Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

12 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:06 Претпријатие ,

Audi A4 allroad quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

27 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:05 Претпријатие ,

Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

12 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:11 ,

Audi A4 2.0TDI 150ks design virtual cockpit full

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:19 ,

Polo STYLE 1.2 benzin 2011 - FULL kako novo!!!

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:58 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1,6 TDCI 95 KS 2011 UVOZ HOLANDIJA !

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:57 Претпријатие ,

VW Touran 1.6 tdi 105ks 2011

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:57 Претпријатие ,

Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:57 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 tdi 143ks 2008 navi xenon

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:56 Претпријатие ,

Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:56 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!!

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:56 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!!

6 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:56 Претпријатие ,

Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:45 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 2006 5 VRATI

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:37 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1,4 TDCI TITANIUM 2010 START-STOP STAKLO !

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:37 Претпријатие ,

VW EOS 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR 2009 GODINA PERFEKTEN

6 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:17 Претпријатие ,

HONDA CIVIC 2,2 DIZEL 2009 SPORT , EKSTRA !

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:17 Претпријатие ,

CITROEN C2 1,1 BENZIN 2007 PERFEKTEN 110.000 KM !

1 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:05 Претпријатие ,

HYNDAI ATOS PRIME 1,1 BENZIN 2006 EKSTRA !

2 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Opel Astra 1.9 cdti 120ks cosmo sport 2006

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Skoda Fabia 1.4 tdi facelift 2008 120.000km

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 75 KS 2009 COSMO !

3 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Citroen C4 Picasso 1.6 hdi 110ks 2008 maks oprema

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 90KS COSMO

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 75ks

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

VW Passat 2.0tdi so osum ventili 140ks 2005 navi

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9 mjet 120ks 2007 perfektna

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2012 extra

5 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.7 cdti 110ks 2013 cosmo sport extra

5 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:56 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E250 cdi 204ks avantgarde perfekten

12 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:50 Претпријатие ,

Opel Astra 1.9 cdti 120ks cosmo sport 2006

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:50 Претпријатие ,

Skoda Fabia 1.4 tdi facelift 2008 120.000km

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:49 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 75 KS 2009 COSMO !

3 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:49 Претпријатие ,

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации