Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 05:45
Линк
Автомобили , Кочани

ML 420 CDI

10 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 20:19
Линк
Куќи/Вили , Кочани

Семејна куќа со голем двор, гаражи и природна вода за пиење

15 000 МКД

Број на соби: 5
Површина: 90

Денес 15:05 Автомобили , Кочани

BMW 320 D AVTOMATIK

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:47 Автомобили , Кочани

Volkswagen Touran 1.6TDI, 105KS - BlueMotion

8 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:45
Линк
Автомобили , Кочани

ML 420 CDI

10 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:03 Автомобили , Кочани

Golf 5 TDI 1.9 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:02 Автомобили , Кочани

Golf 5 TDI 1.9 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:44 Претпријатие Автомобили , Кочани

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 131 KS AUTOMATIC PERFEKTEN !

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:38 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW POLO 1,2 BENZIN 2010 EXTRA SOSTOJBA !

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:36 Претпријатие Автомобили , Кочани

FORD FOCUS 1,6 TDCI 95 KS 2016 GOD 120.000 KM NAVI FULL !

10 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:34 Претпријатие Автомобили , Кочани

OPEL ASTRA 1,7 CDTI 110 KS 2011 COSMO PAKET ,PERFEKTNA !

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:33 Претпријатие Автомобили , Кочани

DACIA SANDERO STEPWAY 1,5 DCI 68KS 2010 !

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:31 Претпријатие Автомобили , Кочани

SEAT IBIZA 1,2 TDI DIZEL SO 75 KS 2010 GOD !

4 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:29 Претпријатие Автомобили , Кочани

PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS FACELIFT 2010 , PANORAMA !

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

SEAT LEON 1,6 TDI 90 KS SPORTLINE !

8 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:24 Претпријатие Автомобили , Кочани

PEUGEOT 208 1.0 BENZIN 68 KS , 2013 GOD . ODLICNO !

4 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:23 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW 640 D GRAN COUPE 313 KS ,VIRTUAL COCKPIT , PERFEKTNO !

42 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:23 Претпријатие Автомобили , Кочани

SKODA OCTAVIA 2,0 TDI 140KS DSG 2010 FACELIFT, PERFEKTNA !

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:22 Претпријатие Автомобили , Кочани

PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS 2008 KARAVAN !

3 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Astra 2.0cdti 160ks 2011 navi top model

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Leon 1.6tdi 105ks 2015 led navi full

10 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

PEUGEOT 207 1.4 HDI 2007 GOD, PERFEKTNO !!

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 09:36 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2010

15 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 09:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

AUDI A3 2.0TDI * 2005 * S-line

5 099 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 23:10 Автомобили , Кочани

Dodge Journey 2008

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
05 дек. 20:19
Линк
Куќи/Вили , Кочани

Семејна куќа со голем двор, гаражи и природна вода за пиење

15 000 МКД

Број на соби: 5
Површина: 90
05 дек. 19:59
Линк
Домашни Миленичиња Кучиња , Кочани

Pekenezer

4 500 МКД

05 дек. 03:05 Претпријатие Автомобили , Кочани

SK-542-RI – КЕЦ Кочани

55 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 20:20 Станови , Кочани

Се изнајмува стан во Кочани

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
03 дек. 23:07 Мопеди (под 50cc) , Кочани

Se prodava tomos apn4 so dokumenti

399 ЕУР

03 дек. 18:37 Плацови/Ниви и фарми , Кочани

Plac vo Orizari

8 500 ЕУР

01 дек. 17:09 Автомобили , Кочани

SEAT IBIZA 1.9 TDI GT

1 700 МКД

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 15:03 Автомобили , Кочани

Peugeot 308 dizel 2008

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 08:44 Услуги Занаетчии , Кочани

Aluminski ogradi parapeti

120 ЕУР

01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Peugeot 5008 1.5bluehdi 130hp 7 sedista

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 xDrive30D 265hp automatic

73 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Volvo XC90 2.0 D4 190hp momentum 7 sedista

39 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW x2 sDrive 18d 2.0d 150hp advantage automatic

29 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A3 sportback 1.6tdi 110hp ultra

14 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Ford Kuga 2.0tdci 136hp

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A8 50tdi 286hp quattro s-tronic sport automatic

78 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130hp

19 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Mazda CX-30 crossover 1.8l 116hp skyactiv d-inspiration

23 800 ЕУР

Година: 2021
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A7 3.0tdi 210 hp automatic

28 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Fiat 500 popstar 1.2 69hp led panorama

9 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации