Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SOLAREN VENTILATOR ZA IZVLEKUVANJE NA TOPLIOT VOZD

1 100 МКД

1 400 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 11 авг. 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
POTENCIOMETAR NA 220V DO 5000W ZA REGULACIJA 1 000 МКД
POILKI ZA RAZNI PTICI KOKOSKI I PILINJA 120 МКД
PROFESIONALEN OPTICKI REFRAKTOMETAR ZA ANTIFRIZ-AK 2 300 МКД
BESKONTAKTEN LASERSKI INFRA TERMOMETAR OD -50C-550 1 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- NOV BREND VO SVETOT. SOLAREN URED ZA IZVLEKUVANKJE ILI VENTILIRANJE NA TOPLIOT VOZDUH OD VASIOT PARKIRAN AVTOMOBIL SO STO TEMPERATURATA VNATRE SE NAMALUVA ZA NEKOLKU STEPENI I SE GUBI NEPRIJATNATA MIRIZBA OD VNATRE. LESNO SE MONTIRA I MESTE NA SEKOJ AVTOMOBIL. SPECIFIKACII: - Пакетот вклучува:
1 x лента
1 Автоматски вентилатор
1 X Упатство за употреба
Карактеристики:
Лесно да се инсталира и е преносливо, има соларно напојување, нема потреба од батерии
Чистете го воздухот и издувајте топол воздух од паркиран автомобил
Одговара на повеќето прозорци на автомобили
Спецификации:
1. Материјал: пластика + монокристалинисиликон
2. Боја: црно
3. Големина: околу 148 x 58 x 110mm
4. Газа Должина: околу 740mm
5. Напојувано од: Солар
6. Моќност: 0.5W
7. Напон: 2V, 120mA.
- PTAKAME PREKU KARGO EKSPRES ,KURIR,I BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=KOdWdfe-xJs

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAGOMER HTC-2 DATA I ALAR 700 МКД
AVTOMATSKI POILKI ZA RAZNI PTICI KOKOSKI PILINJA 130 МКД
EKOLOSKI ULTRAZVUCEN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI S 1 000 МКД
DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO 1 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации