Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ULTRAZVUCEN URED ZA ZASTITA OD RAZNI ZIVOTNI I PTICI

1 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 21 мар. 22:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN PH-METAR ZA MERENJE ALKALNOST I KISELOST 1 200 МКД
NOZICI ZA SECENJE JAJCA OD PREPELICI SPECIJALNI 350 МКД
LED PANEL PLAFONJERKA NADGRADEN 12-18-28W 0 МКД
INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- ULTRAZVUCEN URED NA BATERII ZA ZASTITA OD RAZNI ZIVOTNI I PTICI SO SENZOR NA DVIZENJE.RABOTI NA ULTRAZVUCNA FREKFENCIJA OD 16-60Hz. I STITI NA POVRSINA OD 25 m2. LESNO I BRZO SE POSTAVUVA NA POSAKANOTO MESTO I VEDNAS POCNUVA DA VRSI DEJSTVO. Карактеристики:
Има прилагодување на чувствителност на сензорот за движење.
Сосема нов, високо квалитетен производ.
Лесна инсталација на репелер на посакуваната локација
За надворешна употреба
Благодарение на сензорот за движење, уредот се вклучува само кога ќе регистрира движење
Кога ќе се открие движење, тој ќе испушти ултразвук.
Ефикасно одбива птици, мачки, куна, кучиња, зајаци и сл
. Уредот не пречи во работењето на телевизори, радија, електронски алармни уреди, детектори за чад и пожар и други електрични уреди.
Сосема безопасно за луѓето.

Примена: во
близина на базени, во близина на цветни леи, во градини, овоштарници, тревници, итн. PRAKAME PREKU KARGO EKSPRES SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA ZA TEMPERATURA OD -5 300 МКД
PROZEKTOR SO WI-FI ANDROID 6.0 NOV MODEL TD60 8 500 МКД
INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK 500 МКД
DIGITALNA STOPERICA TAJMER HRONOGRAF 400 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации