Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Briketi za ogrev osmoagolni

170 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Virovo Promet 14 јан. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата

Kosovski jaglen za ogrev 380 MKD
Ruski kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Briketi za ogrev okrugli 150 MKD
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Вршиме продажба на осмоаголни брикети за огрев

Брикетите се пакувани по 10кг.
Калорична вредност: ~4300 kcal/kg
1 тон брикети заменуваат 4 метри дрва.
Димензиите на брикетите се 6cm x 6 cm x 23 cm
Состав: 100% дабово дрво.
Цена за 10кг: 170 ден.

Повеќе информации на
070/225-112 Љупчо
www.virovo-promet.com.mk

briket брикет ogrev огрев greenje греење drva дрва buka бука osmoagolni осмоаголни
Virovo Promet
Vrsime proizvodstvo i prodazba na drven jaglen za skara (kjumur) na malo i golemo. Prodazba na jaglen za ogrev so visoka kaloricna vrednost Povekje informacii na 070-225-112 Ljupco
Посетете ја нашата продавница
Ulica 1409 Broj 9A Прикажи на мапата
070225112
https://www.virovo-promet.com.mk
Virovo Promet
070225112
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата
Briketi za ogrev okrugli 150 MKD
Kosovski jaglen za ogrev 380 MKD
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Ruski kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Кон почеток