Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PVC Folija za zavesi kupi inotek mk

350 МКД

1 100 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 10 фев. 13:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Lepila Loctite zamena kompletna Inotek Alati 135 МКД
Moment klucevi alat kupi inotek.mk 0 МКД
Ognootporni traki za pecki i kotli Inotek Alati 30 МКД
Plasticni paleti kutii 480 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго


Инотек Алати ви нуди ПВЦ фолија за завеси за изолација, заштита на просторот од ладење, греење. Може да се користи во погон, ладилници, работилници, месари.
Имаме со ширина од 200мм, 300mm, 1 метар и 1,5 метри.
Дебелина на завесата од 0,8мм, 1mm, 2 или 3мм.
Може да се исече колку ви треба.

За подетални информации
web www.inotek.mk

internet prodavnica www.kupi.inotek.mk

Povelete na nasiot on-line sajt za prodazba
kupi.inotek.mk kade se vneseni samo del od proizvodite od nasata programa so ceni i moznost za on-line kupuvanje. Prodolzuvame so vnesuvanje na proizvodite.

02 55 11 922 или 078 203 021 или на маил
[email protected]


Контакт телефон 02 55 11 922, 078 20 30 21
Или GPS Координати: 42°00’46.1″N 21°22’43.9″E
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Filc diskovi poliranje Inotek Alati 0 МКД
Lepila Loctite zamena kompletna Inotek Alati 135 МКД
PLUTA GUMIRANA INOTEK ALATI 660 МКД
Peskara od lager kupi inotek mk 100 МКД
Кон почеток