Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peskari Profi na lager Inotek Alati

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 22 јул. 15:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Silikonska folija za tunelski pecki Inotek Alati 2 250 МКД
Inox kiselina gel za varovi kupi inotek mk 750 МКД
Kada za perenje na delovi kupi inotek mk 0 МКД
Teflonska silikonska folija Inotek Alati 2 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Peskari Profi poteklo Holandija.

Inotek Alati vi nudi profi peskari od lager za vasata rabota.
Ima poveke razni opcii po golemina.

Del od lager, del isporaka 20-30 dena.

Dokolku Ve zainteresiravme, slobodno javete se na telefon ili pisete mail.
mail: [email protected]
web: www.inotek.mk
tel. 02 55 11 922 , ili 078 20 30 21

Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
INOTEK ALATI Materijal za dihtunzi vednas 81 МКД
Teflonski creva PTFE INOTEK Alati 750 МКД
PLUTA GUMIRANA INOTEK ALATI 660 МКД
Filc za dihtuvanje kupi inotek mk 1 260 МКД
Кон почеток