Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ORGANSKI PRIRODEN MED

500 МКД

Се продава од: Fato 19 ноем. 19:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Prodavam med 100% Priroden, Livadski i Planinski od Skopskiot region so extra kvalitet so garancija,organski med, Medot e polifloren i visoko kvaliteten od pcelarnik koj sto se naoga vo ekoloska sredina, prakam po kargo niz cela MAKEDONIJA..
Prodavam polen i propolis.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации